”Bursa
Yamaç Paraşütü » Bursa Yamaç Paraşütü

Merak Ettikleriniz

Hava şartlarının durumuna göre yaklaşık uçuş süresi 15 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Uçuş süresi boyunca hava şartlarını değerlendirip en fazla sürede havada kalmayı hedeflemekteyiz.

Uçuş sırasınca GoPro Hero4 Black kamerası ile kaliteli fotoğraf ve video çekimi yapılmaktadır. Uçuş süresince çekimler olmaktadır. Uçuş süresine göre fotoğrafların sayısı değişmektedir.
Not: Yanınızda en az 8 Gb Flash disk getirmeniz gerekmektedir. Fotoğraf ve videoları tarafınıza teslim etmek için

Uçmak için eğitim almanıza gerek yoktur. Uçuştan önce deneyimli pilotların sizlere vereceği brifing ile kalkışta ve inişte neler yapmanız gerektiğini sizlere anlatacaktır. Kalkış sırasında birlikte hareket ederek bir kaç adımda gökyüzü ile buluşacaksınız. Tüm kontrol deneyimli pilotlarımız da olup sizler uçuşun keyfini çıkartacaksınız.

Uçuş sezonu hava şartlarının durumuna göre oluşmaktadır. Kışında uçuşlarımız devam etmektedir. Fakat kar yağışı,yağmur ve sert rüzgarların etkisi ile uçuşlar yapılamamaktadır. Uçuş planı yapmadan önce hava durumunu teyit etmenizde fayda bulunmaktadır.

Hava şartlarının olanaklarına göre hafta içi ve hafta sonları uçuşlarımız olmaktadır. Uçuşa gelmeden önce sitemizde bulunan telefonlar ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yedek paraşüt tüm yamaç paraşütü ile uçan herkeste bulunması gereken bir malzemedir. İki kişilik uçuşlarda limitler içerisinde yedek paraşüt vardır. Yedek paraşüt terazi dediğimiz ortak noktada hem pilot hem yolcunun bağlantısının yapıldığı yerde bağlı şekilde durmaktadır. Her hangi bir risk durumunda pilot kontrolünde atılmaktadır. Güvenli iniş sağlanmaktadır.

Aracınız var ise sizi iniş alanına davet ediyoruz. İniş alanı ulaşım bilgisi web sayfamızın iletişim kısmında bulunmaktadır. Aracınız yok ise sizleri en yakın ulaşım noktasından alıp uçuş bölgesine çıkartıyoruz. Daha sonra uçuşumuzu yapıp sizleri tekrar en yakın ulaşım noktasına bırakıyoruz.

Bir kanadın taşıyabileceği ağırlık sınırlı olduğundan, pilotlarımız ve yolcularının ağırlığı, hava koşulları da göz önüne alınarak dikkatlice eşleştirilir. Maksimum ağırlık sınırı 110 kilogram olmakla birlikte, bu sınır yolcumuzun form düzeyine göre değişiklik arz edebilmektedir..

Her yaştan kişiler yamaç paraşütü tandem uçuşlarına katılabilir. Genel olarak 5 yaşından 90 yaşına kadar insanlar uçmaktadır.

Giymeniz gereken rahat bir kıyafet ve sağlam bir çift ayakkabıdır (spor ayakkabısı gibi)

Yaz aylarında uçuş süresince yanınızda güneş gözlüğünüzün bulunmasında fayda vardır. İlave olarak yanınıza su alabilirsiniz.

yamaç paraşütü

bursa yamaç paraşütü

uçangiller yamaç paraşütü

uludağ yamaç paraşütü

yamaç paraşütü eğitimi

yamaç paraşütü fiyatları

gürsu yamaç paraşütü

zeyniler yamaç paraşütü

uludag tandem paragliding

bursa paraşüt atlama

uludağ da yamaç paraşütü fiyatları

yamaç paraşütü eğitimi bursa

gürsu yamaç paraşütü tesisi

adrenalin

ekstrem sporlar

paraşütle atlama

thk yamaç paraşütü eğitimi
iki kişilik yamaç paraşütü
yamaç paraşütü fiyatları
paraşüt fiyatları
paraşüt eğitimi
hava sporları
yamaç paraşütü fotoğraf
yamaç paraşütü video
yamaç paraşütü hakkında
blog

Yamaç Paraşütü

Bursa Yamaç Paraşütü

Uçangiller

Uludağ Yamaç Paraşütü

Zeyniler Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü Fiyatları

Gürsu yamaç paraşütü

Yamaç Paraşütü atlayış

Yamaç Paraşütü Eğitimi

ekstrem sporlar

paraşütle atlama

türk hava kurumu yamaç paraşütü

iki kişilik yamaç paraşütü

Uludağ tandem paragliding
bursa paraşütle atlama
ekstrem sporlar
adrelanlin
yamaç paraşüt fiyatları
paraşüt fiyatları
hava sporları